قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات شهر کاغذی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه ‏های کاربردی شهر کاغذی به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏ سایت شهر کاغذی و استفاده از تمامی خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین شهر کاغذی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شهر کاغذی از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏ های شهر کاغذی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و سرویس‏ های شهر کاغذی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏ کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شهر کاغذی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ‏ها و خدمات شهر کاغذی استفاده می‏ کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏ کنید و یا به شهر کاغذی پیامک می‏ زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏ شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏ ها باشد، شما موافقت می ‏کنید که شهر کاغذی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏ های رعایت حریم شخصی

شهر کاغذی به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏ کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏ کند.

شهر کاغذی متعهد می‏ شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏ تر و امن‏ تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

آدرس وب سایت های شهر کاغذی عبارتند از:  www.shahrekaghazi.com- www.shahrekaghazi.ir.شهر کاغذی توسط ارتباط تلفنی، پیامکی و رایانامه با شما ارتباط برقرار می کند. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏ توانند از آدرس ‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏ های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می ‏شوند.

شهر کاغذی به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش ‏گذاری می ‏دهد. پس از ثبت سفارش توسط کاربر، شهر کاغذی اقدام به تهیه سفارش شما نموده و پیش فاکتور را برای شما در حساب کاربری فعال می نماید و آن را برای شما ایمیل نیز خواهد نمود.

پس از واریز وجه و تایید سفارش توسط کاربر سفارش برای شما ارسال می گردد. شهر کاغذی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش ‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏ نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در شهر کاغذی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش ‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شهر کاغذی محفوظ است و مشتری می‏ تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند و یا مبلغ سفارش را درحساب خود در سایت نگه داشته و برای خریدهای بعدی خود هزینه نمایند

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

ارسال سفارش

مسئولیت شهر کاغذی در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است. برای بسته های تحویل شده به پست، پس از ۱ روز، بارکد پستی به مشتری اعلام می شود. با توجه به بیمه بودن کلیه بسته‌های ارسالی توسط شهر کاغذی، در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است. اگر بارکد قابل پیگیری پستی به مشتری تحویل نشود، وظیفه پیگری سفارش کماکان به عهده شهر کاغذی است.

هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

طبق قانون اداره پست مأمور پست باید برای تحویل بسته‌های پیشتاز حداقل ۲ بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور، گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف ۱۰ روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند.

هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

شهر کاغذی همواره نهایت تلاش خود را می‏ کند تا کلیه سفارش‏ ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت ‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شهر کاغذی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می ‏کند.

در صورتی که کالای ارسال شده خراب یا معیوب باشد، به عنوان مثال صفحاتی از کتاب موجود نباشد، شهر کاغذی موظف است کتاب فروخته شده را مرجوع نموده و مجددا کالای سالم را برای مشتری ارسال نماید. بدیهی است چنانچه کالای موردنظر با افزایش قیمت مواجه شده باشد مشتری موظف است هزینه مابه تفاوت را پرداخت نماید.

آسیب‏ های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به شهر کاغذی اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به شهر کاغذی ارسال شود.

شرکت ”  شهر کاغذی ” تنها در چهار چوب تعهدات خود نسبت کاربران طرف حساب خود مسئول می باشد و  تخطی سایر عوامل موجود در چرخه ارتباط  شامل ؛ شرکت های ارائه دهنده سرویس های اینترنتی، شرکت پست و شرکت های حمل و نقل و جابه جایی کالاها (با توجه به بیمه بودن کلیه بسته‌های ارسالی توسط شهر کاغذی، در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری می باشد. بانک های طرف حساب همچنین سایت هایی که از تشابه اسمی با ما استفاده می کنند و هکر ها و متخلفین سایبری ، هیچ ارتباطی به این شرکت ندارد.

نقدها، نظرها، ارتباطات، و سایر مطالب

سایت شهر کاغذی ممکن است دارای لینک‏ هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت‏ ها تحت کنترل شهر کاغذی نیستند و سایت شهر کاغذی هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏ ها شامل (و نه محدود به) لینک‏ های دیگری که ممکن است در این سایت‏ ها باشد ندارد. سایت شهر کاغذی این لینک‏ ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏ ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏ هایی که در آگهی‏ ها یا صفحه‏ های سایت شهر کاغذی لینک می‏ شوند را افرادی خارج از شهر کاغذی اداره می کنند، بنابراین سایت شهر کاغذی نمی ‏تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می‏ کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏ های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ‏ها و فایل‏ های متعلق به سایت‏ های لینک شده در سایت شهر کاغذی باشد، خود برعهده خواهید داشت.

محتوا

شهر کاغذی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس ‏های خود می‏ کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز مراکز تولید محصولات استفاده می‏ کند. لازم به ذکر است شهر کاغذی تضمین نمی‏ کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط شهر کاغذی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد محصول قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‏ سایت شهر کاغذی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏ های سایت خود و یا لینک‏ های مرده نمی ‏پذیرد. سروﻳس ‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏ شود و سایت شهر کاغذی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

سیاست قیمت گذاری و تهیه سفارش

کتاب های ارائه شده در سایت شهر کاغذی ممکن است حسب مورد قابل ارسال نباشد. شهر کاغذی برخی عناوین را در انبار خود موجود داشته و باقی موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می کند، اما در برخی موارد نادر ممکن است کتاب خریداری شده توسط شما به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین شهر کاغذی قابل تهیه نباشد. سیاست قیمت ‏گذاری در شهر کاغذی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏ های ارائه شده برای کالاها در شهر کاغذی قیمت‏ های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏ کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می ‏شوند.

شهر کاغذی کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود.

با نهایت احترام به کاربران، به دلیل بزرگی بانک اطلاعاتی امکان به روز بودن تمامی کتاب ها در یک لحظه ممکن نیست. ممکن است قیمت و دیگر مشخصات کتاب‌ها توسط عرضه کننده اصلی که ناشر یا مرکز پخش است تغییر پیدا کند. شهر کاغذی نمی تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید.  مشتری با ثبت سفارش، رضایت خود از این تغییرات را اعلام نموده است.

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان ‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت ‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، شهر کاغذی موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید

نمایندگی

شهر کاغذی در هیچ نقطه‏ ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ‏ها، تراکنش‏ های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏ شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی شهر کاغذی اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شهر کاغذی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شهر کاغذی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏ های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.Bottom of Form

شهر کاغذی صرفاً کتاب‌های نو را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال کتاب‌های دست دوم را ندارد.

پشتیبانی از لوح فشرده همراه کتاب‌ها و همچنین بسته‌های نرم افزاری بر عهده تولید کننده یا ناشر است. در صورت بروز مشکل شهر کاغذی مسئولیت در این خصوص ندارد، اما تلاش خواهد کرد در حد امکان مشکل مشتری مرتفع گردد.

لغو سفارش

در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب اعتباری مشتری مسترد می‌گردد. مشتری می‌تواند از این وجه برای پرداخت هزینه سفارش‌های بعدی استفاده کرده و یا درخواست استرداد آن به حساب بانکی خود را در بخش اعتبارات من ثبت نماید. استرداد وجه، مشمول هیچ هزینه ای نیست.

پس از ثبت درخواست استرداد وجه توسط مشتری در سیستم، انتقال وجه به طور معمول بین ۱ تا ۲ روز کاری از طریق سیستم پایا انجام شده و شماره پیگیری آن در بخش کاربری ثبت گردیده و برای مشتری ایمیل می‌شود. مسئولیت واریز وجه به حساب مشتری بر عهده بانک گیرنده وجه بوده و در صورت بروز مشکل، پیگیری موضوع توسط مشتری باید انجام شود.

استرداد وجه به حساب مشتریان صرفاً از طریق سیستم پایا و با استفاده از شماره شبا انجام می‌شود. نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت باید تطابق داشته باشد. در صورت ورود اطلاعات اشتباه توسط مشتری در هنگام ثبت درخواست استرداد وجه و به شرط مرجوع شدن وجه به حساب شهر کاغذی، لازم است مجددا با یک شماره شبای صحیح درخواست استرداد وجه ثبت شود.

کوپن‌های تخفیف و جوایز ارائه شده به مشتریان فقط در یک سفارش قابل استفاده هستند و در صورت برگشت سفارش به هر دلیل، این مبلغ به مشتری قابل استرداد نخواهد بود.

سیستم اعتباری سایت صرفاً برای پرداخت هزینه‌های سفارشات، تسویه تغییر قیمت و بازپرداخت وجه پرداختی برای سفارشات به مشتریان طراحی گردیده است. در صورتیکه مشتری اقدام به شارژ اعتبار کرده و بدون انجام خرید، درخواست استرداد وجه نماید، تأیید استرداد مستلزم بررسی امنیتی حساب مورد استفاده برای پرداخت و دریافت خواهد بود. بدین منظور لازم است مشخصات کارتی که با آن پرداخت شده و نام دارنده آن با شناسه کاربری سایت یکسان است به همراه مشخصات حسابی که وجه باید به آن مسترد شود و با شناسه کاربری عضو تطابق دارد به آدرس ایمیل maseer@chmail.ir  ارسال گردد.

.

در صورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایت از پرسنل و یا خدمات شهر کاغذی می‌توانید مستقیماً با مدیر کتابفروشی شهر کاغذی ارتباط برقرار کنید:

ایمیل :   maseer@chmail.ir

طرفین این معامله کلیه خیارات خود را لغو می کنند.

X